TEMİZLİK

Vizyon Grup bünyesinde bulunan Vizyon Temizlik, yaşadığımız binaların ve çalıştığımız iş yerlerinin temiz, bakımlı görünmesini, temizlik ve bakım hizmetlerinin sürekliliğini sağlar. Hizmet verdiğimiz tüm kurum, kuruluş ve binalarda temizlik hissi ile yaşayanların ve ziyaretçilerin mutluluklarına katkıda bulunmaktır bizim işimiz.

Verdiğimiz hizmet ve kullandığımız temizlik ürünleri, makine ve ekipman ile deneyim ve bilgi birikimimizi sizlerle paylaşarak sağlıklı ortamlar oluşturmak için her zaman sizinleyiz.

Konusunda uzman iş gücümüz ile müşterilerimize temizlik hizmetlerini en uygun koşullarda ulaştırıyoruz. Tüm sektörlerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmet anlayışımız ile ister günlük temizlik, ister site, bina isterseniz eğitim kurumu, ya da tesis ve fabrikalarınız bürolarınız veya inşaat sonrası temizlikleriniz ile AVM, plaza, hastane hizmeti veren uzman ekiplerimiz ile en az maliyet, en uygun hizmet ve fiyatı vermek hedefimizdir.

Temizlikte deneyimliyiz, çünkü bu işi 15 yıldır yapıyoruz, birikimliyiz temizlik yapmadığımız kurum ve kuruluş cinsi yok, saygınız çünkü çalışanlarımızın alın terine ve kazancına saygılıyız, güveniliriz çünkü çalışanlarımızın dürüstlüğüne inanırız, mükemmeliz çünkü biz “Vizyon”uz.

HİZMET ALANLARIMIZ

  • Periyodik temizlik (aylık, haftalık, günlük)
  • Cam ve dış cephe temizliği (Vinç ve dağcı ekibi)
  • İnşaat sonrası temizlik
  • Zemin temizlik, cila ve bakımı
  • Halı ve koltuk yıkama