2002 yılında İstanbul’un en güzide yerleşimlerinden biri olan Göktürk’te temizlik firması olarak faaliyete başlayan “Vizyon Temizlik Hizmetleri”, 2010 yılından itibaren Bina  Tesis Yönetimi ve Gayrimenkul Danışmanlığı hizmetlerine de başlamıştır. Müşteri talepleri doğrultusunda 2016 yılında “MET Koruma ve Güvenlik” firmasını da kurarak, Vizyon Grup olarak faaliyetlerine devam etmiştir.

2017 yılında, yeniliklere ve uluslararası çalışma formasyonuna ulaşabilmek için “VISION GmbH” (Avusturya) firmamızı kurarak çalışmalarımıza başladık.

Çağın gerekleri, müşteri talepleri ve sürdürülebilir inovatif yönetim düşüncesi ile şirket yapısında köklü bir inovasyona gittik.  2017 yılında, İş Sağlığı ve Güvenliği, Enerji, Çevre, Teknik Muayene ve Periyodik Ölçümler, Kalite Sistemleri, CE, TSE belgelendirme, marka, patent alanlarında eğitim, danışmanlık ve belgelendirme hizmetleri veren,  “İnovatif Danışmanlık Eğitim ve Belgelendirme” firmasını bünyesine katarak Entegre Tesis Yönetim Hizmetler modeline geçmiştir.

VİZYON GRUP;

Tesis yönetim ve işletmeciliği hizmeti; kentsel dönüşüm yönetimi, iç mimarlık, teknik hizmet, havuz bakımı, ilaçlama hizmeti, peyzaj hizmeti, temizlikten, güvenliğe kadar uzanan her kademede yüksek kalitede hizmet sunan güçlü bir kuruluştur.

Öncelikli hedefimiz; siz çözüm ortaklarımıza en düşük maliyet ile en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmak bir “VİZYON” işidir!

İş ve yaşam alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak bizim görev anlayışımızdır. Bu ihtiyaçları tek elden ve etkin bir biçimde karşılayarak hizmet konusunda fark yaratmak istiyoruz. Vizyon Grup; konusunda uzman kadrosu, bünyesindeki tecrübeli personelleriyle temizlik, bahçe bakımı, havuz bakımı, güvenlik, teknik ekip, eğitim ve ölçümleme birimleri ile koordineli çalışarak 7/24 hizmet anlayışı ile hedeflerine ulaşmaktadır.

Tesis yönetimlerinde; çözüm ortaklarımıza yönelik çalışmalar üreterek, çözüm ortaklarımızın talepleri doğrultusunda entegre hizmetler sunarak, müşterilerine “en düşük maliyet ile en uygun ve kaliteli hizmeti sunmak’’ üzere süreçler oluşturmaktadır.